♥DIRECTIONER FOREVER♥

FF část 1.

1. března 2014 v 11:34 | ▀Eliss■ |  FanFiction
Seděla jsem u stolu,pila kakao-jako každý obyčejný den.A poslouchala mé neustále hádající se rodiče.Už jsem to nemohla vydržet a tak jsem si sbalila věci,a prostě odešla..jako by si mě nevšimli,jako bych pro ně neexistovala..
procházela jsem se se slzami v očích po ulici, a přemýšlela tak nějak nad vším..poslouchala písničky-a zrovna tam skočila od Harryho Stylese-můj oblíbený zpěvák..Don't let me go ..'Cause l'm tired of feeling alone.Byl můj oblíbený,milovala jsem ho ..a tak nějak jsem opravdu začala plakat,protože ten pocit samoty a úzkosti jak v té písni Harry zpívá..on byl můj život. tehdy ještě nebyl v kapele a něvěděla jsem o něm to, co teď.Tak jsem si šla po ulici plné nenávisti ke všem lidem co se bez přestávky posmívali a nadávali ostatním..nikdy jsem to nepochopila, teď už ano.. narazila jsem do kluka. -Ahoj, omlouvám se. -Ne to já,nekoukal jsem.Jmenuji se Niall a ty? -Já jsem Andrea. těší mě Nialle. šli jsme spolu dlouho, a já o něm něměla ani ponětí..nevěděla jsem kdo je,odkud je, a přitom ho znal celý svět.ale doslova. On mi nic neřekl,ale teď už vím proč. Povídali jsme si tak nějak o všem, až došla řada na to,co vůbec v tak velkém městě jako je Mullingar dělám. Řekla jsem mu to, že jsem utekla..proč to taky tajit, že ano? "Moji rodiče se neustále hádají, už to prostě nepřežiju,a nevydržela jsem to tam. Nešlo to. Zdá se ti to hloupé,že jsem utekla kvůli takové hlouposti?" -Zlato nikdy neříkej že je to hloupot,když ti na tom záleží..moc dobře vím co to je,znám to..Nebyl pochyb, Niall pocházel z podobné rodiny jako já. Připadal mi stejný jako já, citlivý, milý a přátelský. Byli jsme hodně dobří kamarádi. A za to jsem do dneška moc vděčná. Chodili jsme dost dlouho na to, abychom se více poznali. A on po čase začal větou. "Víš zlato,za pár dní jdu na koncert jedné kapely, a nemám doprovod..myslíš že bys mohla jít....?." ,,Není problém, stejně nemám co dělat..pár měsíců pryč mě nezabije,a alespoň poznám pár nových lidí,, šla jsem tam, nebylo nic vidět, byli schovaní, ale slyšela jsem ty hlasy a Niall najednou řekl,že dojde pro nějaké jídlo a pití, kývla jsem. 10 minut se nevracel, a jeden kluk z té kapely vyšel na podium. Lidi řvali a tleskali, já nevěděla poč,nikdy jsem ty kluky, respektive kluka neviděla ani neslyšela...řekl, že má překvapení.. a že jeho kamarád má dnes narozeniny.. ,,Popřejte všichni našemu parťákovi,Niallovi!!'' Nevěděla jsem co říct, Niall vylezl na podium a zařval, ,,To je pro tebe,zlato!'' nevěřila jsem svým očím, zpíval v kapele, ale ještě větší a krásnější pocit byl, když přišel na podium Harry Styles..ten Harry, který mne naučil že kdo se nevzdá, nakonec vyhraje..ten,který si šel za snem a splnil si ho..ten,který mne naučil nebrát všechno tak vážně, protože konec je vždy ok..a pokud ne, ještě to není konec.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama