♥DIRECTIONER FOREVER♥

Leden 2012

Čaukýss!!!

26. ledna 2012 v 20:43 | Eliška
Ahojky, chtěla jsem vám říct, že na blog už teď nemám moc času, takže kdyby tady nebyly třeba 2 týdny nějaké nové články, tak mě prosím nemažte vy, co mě máte v SB..nemám moc času na blog..mám teďka hodně učení a blíží se nové pololetí, takže musím opravovat známky..jinak, jde to..tak já se jdu učit..zatím papa

Animace Cole Sprouse, Debby Ryan a Brenda Song..

19. ledna 2012 v 20:33 | Eliška |  Animace♥
Ahoj, dávám sem nějaké ty animace Cola Sprouse s Debby Ryan...Také Brendy Song... Cole Sprouse
I AM MISSING TOO MUCH. T.T

Pixelky

18. ledna 2012 v 17:49 | Eliška
Nějaké pixelky...
Tak co, líbí? Zdroj je: http://mytopmusic.blog.cz/profil

Nějaké pixelky navíc :-)

thblackstar.gif image by Saliskothwow.gif image by Salisko1-7.gif image by Salisko
90_04.gif image by Salisko18n.gif(131 b)Pixelsthinkheart.gif image by SaliskoClick for a larger viewClick for a larger viewClick for a larger view!767!!1190!!1187!!1304!!925!!1382!!777!!1421!!1228!!1346!!600!!1295!!1070!!1321!!1113! fuck.gif image by SaliskoPhotobucket - Video and Image HostingPixels..2eulb4i.gif image by Lowinkathinkheart.gif image by Saliskolove-7.gif image by Salisko!616!.259258313473663918
*pt001*pt002*pt003*pt004*pt005*pt006*pt007
pixelsmusic
Cute Pixel Graphics from Freeglitters.com
laugh-2.gif image by Saliskosick-1.gif image by Salisko18n.gif(131 b)i_0670.gif image by Saliskofuck.gif image by Saliskothawake-1.gif image by Saliskopixelno.gif image by Saliskothwow.gif image by Saliskogasp.gif image by Saliskotongue-4.gif image by Saliskocring4092m2esdl.gif image by Lowinka!443!Photobucket - Video and Image Hosting24n.gif(118 b)thawake-1.gif image by Saliskojumpy.gif image by SaliskoPixels!1096!laugh-2.gif image by Saliskotongue-4.gif image by Saliskopixellove-7.gif image by Salisko17-2.gif image by Saliskoloving.gif image by Salisko01.gif image by Saliskothinkheart.gif image by SaliskoPhotobucket - Video and Image Hostingthinkheart.gif image by Saliskocm5_cry.gif image by Saliskofriendshttp://i19.tinypic.com/6o11jdg.gifmusic.gif music image by SaliskothBlush-3.gif image by Salisko
ConfusedSmilingUnhappyWinkingSmileFlirtHugIn Love
BlushBlow RaspberryKissingHeartbrokenSurprisedAngrySmugCoolConcernedLuckyDevilCryLaughNot FunnyInterestingFunnyAngelNerdyNot listeningTiredStupidLoserIllSecretDisagreeClownSillyPartyYawningDroolingThinkWhoopsApplaudNervousHypnotizedLiarWaitingSighStick Tongue outCowboy

Ahojky!!

18. ledna 2012 v 17:40 | Eliška
Ahoj, tak jak se dneska máte??Já úžasně. Dostala jsem 1 ze semináře z čéjiny. A včera dvě 1 z matiky. Docela dobrý. A co vy, baví vás blog?? Mě už to někdy začíná nudit, ale nesmažu ho...
Tak se mějte fajn a zase večer kolem sedmé hodiny, přidám nějaký horoskop. Jaký byste chtěli??
Kozoroha, Raka,Lva a Váhy už mám. Tak co třeba Beram nebo Býk?? Co vy na to???

Váhy (23.9.-22.10.)

17. ledna 2012 v 18:28 | Eliška |  Horoskopy 2012

Vahy

Charakteristika znamení zvěrokruhu

Znamení Venuše, které se od přírody staví proti každé při. Vychází ze zásady, že vše uvažující vědomí, může sporná mínění uvést v rovnováhu. Proto Váhy budou často každému radit, aby četl, hodně studoval, aby nic příliš rychle neodmítal a v nepříjemném hledal vždy kladnou stránku věci. Rády pomohou k žádoucímu rozuzlení. Máme-li vlastní myšlenku, Váha chce vědět co o ní soudí druhý, jen aby myšlenka byla lépe použita. "Každý důsledek vede do pekla," všechny extrémy jsou nesprávné, ale zlatá střední cesta přináší požehnání a štěstí. To je směrodatné při jednání Vah. Pokud však sklon zkoumat dvě odlišné věci převládne, může to vést k nerozhodnosti. Větší sebevědomí a menší ješitnost by Vahám určitě prospěla. Váhy bývají velmi taktní, raději se nechají ranit než by se zachovaly hrubě. Naštěstí mají dobrou intuici a někdy i jasnovidecké schopnosti, které je dovedou předem upozornit anebo informovat. Taktéž mají značnou představivost, ale ta jim nebrání stát nohama pevně na zemi a jednat čistě prakticky. Milují určitý zaběhlý řád, svobodu a klidná místa, ale ne osamění, samoty se bojí. V oblibě také nemají jednání na úřadech, soudech a komplikace obecně.

Láska a partnerství

Váhy touží po harmonickém vztahu založeném na hlubší výměně citů spíše než fyzickém kontaktu. Dobře si rozumí se Lvem, Střelcem, Blíženci nebo Vodnářem. Beran je také okouzlí, ale spíš proto, že protiklady se prostě přitahují. Partnerský vztah s Rakem nebo Kozorohem není pro ně zrovna ideální. Vztah s jinými Váhami vyžaduje vyspělost. Ve vztahu jsou Váhy zodpovědné, citlivé, laskavé, prominou Vám ledasco, jen nevěru ne.
Kameny: rubín, růženín, perly
Barvy: indigo
Živel: vzduch
Vládnoucí planeta: Venuše

Charakteristika znamení zvěrokruhu:
Význam znamení je odvozený od postavení Slunce na obloze v daném ročním období. Vymezení po 30-ti stupňových úsecích je pouze zjednodušením. Vlivem přestupného roku se může stát, že Slunce vstoupí do některého znamení den před nebo po uváděném termínu. Pokud jste se narodili na rozmezí dvou znamení, pak nemá cenu přesně spekulovat, zda budete např. Beran nebo Býk, ale také vaše charakterové vlastnosti se budou prolínat.

Poznej celebritu..Je to kluk?Nebo snad holka??

16. ledna 2012 v 20:26 | Eliška
Takže tady je jeden člověk "velice známý" a ty ho musíš poznat. Až to budeš vědět, tak napiš do komentářů:
1.Tvé jméno..
2.Kdo to je?
3.Co na diplom??
4.Tvůj blog..(jen abych měla přehled, v tom jak tvůj blogís vypadá, apod.)
5.Co se ti líbí za celebrity??
6.Tvá oblíbená barva??

Pokud vyhraješ, získáš diplom, na který tě upozorním do tvého blogu hned do prvního článku co tam budeš mít.A také fotku s tvojí oblíbenou celebritou, kde bude můj zdroj.
To je vše.Měj se hezky.Pa Elis

Lev (23.7.-22.8.)

16. ledna 2012 v 20:01 | Eliška
Nový horoskop:
lev

Vztahy:

Měli byste být méně sebevědomí, a přátelštější. Budete mít štěstí v lásce, především pánové budou dobývat ženy ze svého okolí, buďte proto vnímavější. Možná najdete někoho, kdo vás bude víc podporovat. V březnu nebo dubnu přijde dobrá příležitost. Přátele se snažte získávat hlavně v období srpnových dovolených. Zažijete sice méně radosti a vtipných situací, avšak víc rychlého sexu.


Peníze:

Je pravděpodobné, že vyděláte v rámci týmu. Máte sklon ne všechno dobře stihnout, proto si dejte dobrý pozor a snažte se dělat všechno včas. Především v oblasti elektroniky hodně vyděláte, v červnu díky společníkům a kolegům. V listopadu musíte dost zabrat. Přesto máte náladu děkovat partnerům.


Práce:

Máte šanci se realizovat. Ať už se věnujete kreativním povoláním, obchodu nebo průmyslové činnosti, ve všem získáte více úspěšných chvil. Duben vám dá příležitost, jak začít něco znovu. Podnikatelské aktivity vám vyjdou, pokud vše můžete zaručit silou vlastní rodiny. Na konci roku všechno potvrzujte přesnou administrativou.


Zdraví:

Minulý rok jste se potýkali s chronickými problémy, ale tento vám vás zahrnuje optimistická nálada. Nebudete už podléhat tolik nemocím, ale nepodceňujte první příznaky. V červnu a červenci pozor na stav v oblasti hrudníku a lýtek, mohli byste si přetrhnout svaly, a taky na krevní tlak. V září sport omezte, hrozí vám zlomeniny, věnujte se jen běhání a lehčím cvikům.

Twilight Saga

16. ledna 2012 v 19:58 | Eliška
Dnes večer sem dám nějaké fotky Edwarda a Belly. Uznejte, že to Belle na té první fotce sluší.:-)
To neni špatný...
Hustý, co??

Fotka dne!!!

16. ledna 2012 v 19:29 | Eliška
Budou soutěže o nejlepší fotku různých celebrit. Můžete se přihlásit. Stačí vyplnit do komentářů:
1.Tvé jméno
2.Celebritu kterou chceš ty a jakou její fotku
3.tvůj blog
A už jen čekej až se tu ukáže. Dnešní fotka je:

Rak (22.6.-22.7.)

16. ledna 2012 v 18:52 | Eliška |  Horoskopy 2012
Leden u tebe proběhne v klídku. Tvoje chuť flirtovat se probouzí fakt jen občas, a proto si výměnu žhavých pohledů s několika krásnými kluky můžeš opravdu užít až v únoru. Pak už ale situace nabere na obrátkách, a ty se budeš snažit ctitelů všemožně zbavit. Aby ses s tolika kluky mohla vypořádat, pojmeš březen jako měsíc randění.
Rakům se moc povede v oblasti zábavy. Také vám dá sílu.