♥DIRECTIONER FOREVER♥

Sladký Život na Moři

26. října 2011 v 10:21 | Eliška |  Filmy
Sladký život na moři (v originále The Suite Life on Deck) je televizní seriál z dílny Disney, vysílaný na programu Disney Channel a nově také Disney XD. V České republice se začal vysílat 4. října 2010. Jedná se o volné pokračování úspěšného seriálu Sladký život Zacka a Codyho (v originále The Suite Life of Zack and Cody).

Informace o seriálu

Seriál se odehrává na palubě lodi S.S. Tipton, toho času majetku pana Tiptona. Novým manažerem lodi se stává známý Marion Moseby (Phill Lewis). Na lodi se chystá jedinečný projekt "Seven Seas High", do kterého pan Tipton přihlásí svou přihlouplou dceru London Tipton (Brenda Song). Jenže také Carey Martin(Kim Rhodes) se rozhodne, že svá patnáctiletá dítka-dvojčata Zacka (Dylan Sprouse) a Codyho (Cole Sprouse) přihlásí do stejného projektu, z čehož pan Moseby rozhodně radost nemá. Přichází také nová postava do děje -Bailey Pickett(Debby Ryan), která se vydává nejprve za chlapce. Hned v prvním díle také dojde k ubytování: Zack získává soukromý pokoj, Cody ke své nelibosti získává obtloustlého spolubydlícího Woodyho Finka(Matthew Timmons). London zdrcená tím, že nezískala nadstandardní kajutu nakonec přijímá jako spolubydlící Bailey. Ve druhé sérii přibude spolubydlící i Zackovi, když přijde Marcus Little (Doc Shaw).

Změny oproti Sladkému životu Zacka a Codyho

  • Děj se již neodehrává v Tipton hotelu, ale na lodi S.S.Tipton.
  • Děj se již moc nedrží společným patálií dvojčat, nýbrž každý z nich už prožívá ve většině dílů samostatné příběhy.
  • Ze seriálu "odešlo" několik postav: Carey Martin, Muriel (víceméně neúčinkovala již ani ve druhé a třetí sezóně The Suite Life of Zack & Cody kromě poslední epizody série), Esteban Chulio Ricardo de la Montoya Gonzales, Maddie Fitzpatrick, Arwin Hochswadeur...
Ashley Tisdale a Kim Rhodes pouze navštěvují lod' Tipton.
Tohoto filmu jsou 3 serie. Kluci už dospívají a už nejsou malé děti. V posledním díle 3 serie Poslední loučení na palubě, přijedou Zacka a Codyho rodiče a mezitím se dozví že Bailey je Codyho holka a Maya Zackovo holka.Bude Maturita a všichni lod' budou muset opustit protože jí pan Tipton prodá.
Smutný příběh. Podívejte se na něj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama