♥DIRECTIONER FOREVER♥

Říjen 2011

Tobias Moretti

28. října 2011 v 9:49 | Eliška |  Životopisy
Tobias Moretti se narodil 11.července 1959 Gries am Brenner v Rakousku. Je rakouský herec.

Život

Jeho matka byla Italka, narodil se jako Tobias Bloéb, avšak příjmení si změnil na rodné příjmení své matky. Vyrůstal se třemi bratry, z nichž o devět let mladší Gregor Bloéb je též hercem.
Po studiu na vysoké hudební škole ve Vídni, navštěvoval kurzy Otty Falkenberga v Mnichově. Hraje na piano, klarinet, kytaru, akordeon a na mnoho dalších nástrojů. Před tím, než se stal hercem, byl řidičem nákladních automobilů.
Je členem souboru Mnichovského komorního divadla a má za sebou řadu televizních a filmových rolí. Za svou hereckou kariéru natočil přes 43 filmů. Učinkoval v 45 dílech seriálu Komisař Rex a také v úvodním filmu k seriálu. Dostal 14 hereckých ocenění, z čehož 5 za Komisaře Rexe. Naposledy ztvárnil postavu komisaře Richarda Mosera v roce 1997 v díle nazvaném "Mosers tod".
Poté, co seriál opustil, se začal věnovat svému koníčku - farmaření, oženil se s Julií Wilhelmovou a mají spolu dceru Antonii, syna Lenze Valentina a dceru Rosu Cäcilii .

DÉŠŤ

27. října 2011 v 18:20 | Eliška |  Téma týdne
Déšť je velice jemná voda která se spouští z mraků. Když máte zahradu plnou květin a náhodou jste někde pryč buďte za to že vaše květiny jsou v pořádku a že kvetou pořád a pořád vděčné Dešti.
Někdo tvrdí že když prší, tak se večer lépe usíná. To je tím, že vás to kapání uklidňuje. Někoho zase uklidňuje čtení pohádek nebo jakých koliv knížek na obrou noc. Každý z nás má svoje klidné místo.
Když kape Déšť,tak by mělo být všude ticho protože jak to kape, tak se to všechno rozvíjí po celém území a je to hrozně moc klidné. Nikdo nikdy ještě nevyřešil proč kape Déšť a taky nikdy nevyřeší.
Je to prostě symbol něčeho velkého. Může to být třeba Vítr. Co vy víte. Každý si to vyloží jinak. Může to být tím, že je slunce zrovna zatažené, tak se z ničeho nic vytvoří bouřka, do toho silný vítr a jemně kapající Déšť.

Bleskovka č.3

27. října 2011 v 12:54 | Eliška |  Bleskovky
Tak a teď to pujde jinak. Musíš nasbírat 10 bodů a dostaneš diplomek. Je to matika dám vám sem nějaký ty příkládky a musíš je vyřešit do 3 minut. Ňáký budou těžký. Napiš komentář až budeš začínat a já si to pak stopnu. :

135:5

400-900

50+195866325144

50x800

20+1000283

tak co vyřeššíššš to ????????????,,

Bleskovka č.2

27. října 2011 v 11:52 | Eliška |  Bleskovky
A teď sem dám nějaké otázky a vy musíte odpovědět správně. Takže jdeme na to:

1. V jakém roce byl natočen film Sladký život Zacka a Codyho?

2. Jak se jmenuje postava s filmu Hannah Montana která nesnáší Miley a Lilly? A_ _ _R

3. Kolik let je Debby Ryan?

Za každou správnou odpověď 3 body.Za 1 správnou odpověď=Pochvala
Za 2 správné odpovědi=Ocenění
Za 3 správné odpovědi=Diplomek do mé složky v galerii Diplomky
To je vše. Správné odpovědi pište do komentářů.

Selena Gomez

27. října 2011 v 11:30 | Eliška
Sel se narodila 22.7.1992, Grand Prairie, Texas, USA.
Selena Marie Gomez je americká herečka a zpěvačka známá pro její ztvárnění Alex Russo v seriálu Disney Channel Kouzelníci z Waverly, který obdržel cenu Emmy. Zahrála si v televizních filmech A zase jedna popelka a Program na ochranu princezen.
Zahrála si jednu z dětských rolí v seriálu Barney & Friends. V roce 2008, podepsala nahrávací smlouvu s Hollywood Records, a nahrála písně k soundtrackům Tinker Bell, A zase jedna popelka a soundtrackům seriálu Kouzelníci z Waverly. Její kapela, Selena Gomez & The Scene, vydala své debutové album Kiss & Tell dne 29. září 2009 a v roce 2010 vydala další CD A year without rain , které je k dostání i v Deluxe edici a také v roce 2011 CD When The Sun Goes Down. Také má svou vlastní modní značku , která se jmenuje Dream out loud a prodává se v obchodě K-Markt .

DIPLOMEK

27. října 2011 v 8:59 | Eliška
Všem vám oznamuji že kdo napíše víc jak 10 komentářů, dostane diplomek za spřátelení a v tomto týdni je to DÉLKA.
Diplomky budu dávat každý týden někomu ale pokud nebudou žádné komentáře, nebudou články.
Áďo v archivu Diplomy máš uložený Diplomek. Tak se na něj pak koukni.


Bleskovka č.1

27. října 2011 v 7:14 | Eliška |  Bleskovky
Ahoj tahle bleskovka bude hlavně na odpovědi. Takže dejte se do toho...

1) Ahoj jak se máš?:

2) Zaujal tě můj blogísek?:

3) Chodíš na můj blog častěji?:

4) Máš blog?:

5) Dáš mi adresu tvého blogu (nebude nikde zveřejňován)?:

6) Tak ahoj...!

Informace o Miss Mažoretka roku 2011

26. října 2011 v 20:50 | Eliška

Hlasujte pro Miss média v rámci finále soutěže Mažoretka roku 2011.
Anketa:
174 hlasů

550 hlasů

308 hlasů

227 hlasů

575 hlasů

186 hlasů

273 hlasů

332 hlasů

372 hlasů

129 hlasů

256 hlasů

197 hlasů

Tady to máte všechny hlasy soutěže Miss Mažoretka roku 2011.
Pokud jste hlasovali děkuji předem.
Naše Mažoretka z českých Budějovic je Číslo 3. Gabriela Skamenová. Prosíměe dále hlasujte pro ni na stránce www.deník.cz. Je zatím 4. ze všech holek po celé Č. Republice.
Budu vděčná za všechny hlasy...

Sladký Život na Moři

26. října 2011 v 10:21 | Eliška |  Filmy
Sladký život na moři (v originále The Suite Life on Deck) je televizní seriál z dílny Disney, vysílaný na programu Disney Channel a nově také Disney XD. V České republice se začal vysílat 4. října 2010. Jedná se o volné pokračování úspěšného seriálu Sladký život Zacka a Codyho (v originále The Suite Life of Zack and Cody).

Informace o seriálu

Seriál se odehrává na palubě lodi S.S. Tipton, toho času majetku pana Tiptona. Novým manažerem lodi se stává známý Marion Moseby (Phill Lewis). Na lodi se chystá jedinečný projekt "Seven Seas High", do kterého pan Tipton přihlásí svou přihlouplou dceru London Tipton (Brenda Song). Jenže také Carey Martin(Kim Rhodes) se rozhodne, že svá patnáctiletá dítka-dvojčata Zacka (Dylan Sprouse) a Codyho (Cole Sprouse) přihlásí do stejného projektu, z čehož pan Moseby rozhodně radost nemá. Přichází také nová postava do děje -Bailey Pickett(Debby Ryan), která se vydává nejprve za chlapce. Hned v prvním díle také dojde k ubytování: Zack získává soukromý pokoj, Cody ke své nelibosti získává obtloustlého spolubydlícího Woodyho Finka(Matthew Timmons). London zdrcená tím, že nezískala nadstandardní kajutu nakonec přijímá jako spolubydlící Bailey. Ve druhé sérii přibude spolubydlící i Zackovi, když přijde Marcus Little (Doc Shaw).

Změny oproti Sladkému životu Zacka a Codyho

  • Děj se již neodehrává v Tipton hotelu, ale na lodi S.S.Tipton.
  • Děj se již moc nedrží společným patálií dvojčat, nýbrž každý z nich už prožívá ve většině dílů samostatné příběhy.
  • Ze seriálu "odešlo" několik postav: Carey Martin, Muriel (víceméně neúčinkovala již ani ve druhé a třetí sezóně The Suite Life of Zack & Cody kromě poslední epizody série), Esteban Chulio Ricardo de la Montoya Gonzales, Maddie Fitzpatrick, Arwin Hochswadeur...
Ashley Tisdale a Kim Rhodes pouze navštěvují lod' Tipton.
Tohoto filmu jsou 3 serie. Kluci už dospívají a už nejsou malé děti. V posledním díle 3 serie Poslední loučení na palubě, přijedou Zacka a Codyho rodiče a mezitím se dozví že Bailey je Codyho holka a Maya Zackovo holka.Bude Maturita a všichni lod' budou muset opustit protože jí pan Tipton prodá.
Smutný příběh. Podívejte se na něj.

Sladký Život Zacka a Codyho

26. října 2011 v 10:05 | Eliška |  Filmy
Sladký život Zacka a Codyho je americký komediální seriál, který vypráví o každodenních radostech a strastech dvanáctiletých dvojčat Zacka a Codyho. Seriál se skládá ze tří sérií, přičemž první byla uvedena v roce 2005 na Disney Channel (USA). V roce 2008 Disney představil zbrusu nový seriál The Suite Life on Deck (Sladký život na moři), kde hlavní roli opět hrají dvojčata, a který na seriál Sladký život Zacka a Codyho volně navazuje.
Dvojčata Zack a Cody Martinovi bydlí se svou matkou Carey na pokoji v hotelu Tipton, Carey zde dělá hotelovou zpěvačku. Blonďatá dvojčata tak v hotelu zažívají nejrůznější legrácky, ačkoliv tím nikdy zrovna nepotěší ředitele hotelu, pana Mosebyho. V seriálu účinkuje také herečka Ashley Tisdale, která zde ztvárňuje roli hotelové cukrářky, Maddie. London je bohatá dcera majitele Tiptonu, která je v seriálu vyobrazena jako nafoukaná trubka, i když v důležitých situacích se ukáže i její dobrý charakter.
Seriál se v ČR vysílá na Disney Channel, momentálně probíhá vysílání 2.série.