♥DIRECTIONER FOREVER♥

Září 2011

Cole Sprouse

26. září 2011 v 17:04 | ElišQa |  Životopisy
Je mu 19 let.Narodil se 4.8.1992 V Itálii Arezzo Tuscany.Je ve znamení Lva.Má identické dvojče Dylana.Jejich rodiče se jmenují Matthew Sprouse a Melanie Wright a jsou rozvedeni.Je vyučen doma.Učí ho Lissy.
Jeho nejlepší předměty jsou Literatura, Matematika, Dějepis, Řecká Mythologie.
Když jim byly 2 roky, jejich babička hrála v divadle a provozovala dramatické umění, tak kluky přihlásila do reklam a tam byly do roku 2003. Pak měli chvilku klid a v roce 2005 byli pozváni do Televizního studia Disney Channel, aby si mohli zahrát v seriálu The suite life of Zack and Cody. Tento seriál hráli do roku 2008 a v roce 2009 byli pozváni spolu s herečkou Debby Ryan, Brendou Song, Phillem Lewisem a Emmou Tutweiller na konkurz do seriálu podobnému jako The suite life of Zack and Cody, The suite life on deck. A v roce 2010 předváděli Modely pro stát Japonsko.
A také přispívali peníze pro Charitativní organizace v Japonsku.

Miley Cyrus

26. září 2011 v 16:47 | ElišQa |  Životopisy
Miley je ve znamení Střelec.Je jí 18 let.Narodila se 23.11.1992.Miley Ray Cyrus, rodným jménem Destiny Hope Cyrus, je americká herečka, zpěvačka a textařka. Známá je především díky své roli Miley Stewart alias Hannah Montana v americkém televizním pořadu Hannah Montana, který vysílá televize Disney Channel. Miley Cyrus se narodila v Nashville ve státě Tennessee a je dcerou Leticie Tish a country zpěváka Billyho Ray Cyruse. Má dva nevlastní bratry - Christophera Codyho a Trace Cyruse, dále má nevlastní sestru Brandi, mladšího bratra Braisona a mladší sestru Noah, která je také herečkou.

Vítejte

26. září 2011 v 14:51 | ElišQa

Ahoj jsem Eliška správce tohoto blogu.Budu sem dávat fotky a články o různých celebritách například Miley Cyrus, Emily Osment, Cole Sprouse apodobně.........Až si budete prohlížet můj blog, můžete ho ohodnotit hvězdičkami nebo mi to napsat do komentáře........Děkuji